Vířivky

Vířivky

PassIon sPas

Historie

Společnost PASSION SPAS je světovým lídrem v budování vysoce kvalitních vířivek s výrobními a distribučními centry v Americe a v Evropě. Za téměř třicet let existence je společnost známá pro výjimečné inovace a moderní technologie. Produkty jsou prodávány prostřednictvím vybraných prodejců s důrazem na jejich zkušenosti, kvalitu a servis.


Profesionální design

Příjemné linie vířivkového pláště jsou atraktivní a poskytují strategické umístění pro osvětlení, trysky, a další funkce. Ovládací prvky jsou v dosahu, kontury sedadla a hloubky poskytují maximální komfort. Existuje řada možností sezení pro vaše potěšení. Soft air masáže, LED osvětlení, a aromaterapie jsou jen některé z funkcí, které posílí váš lázeňský zážitek.


Fyzikální terapie

Vířivky obsahují řady masážních trysek (pulsující, otáčecí), které vám umožní vytvářet a kontrolovat libovolné typy masáží. Trysky jsou nastavitelné a směrové a jsou zapuštěny do lázeňského pláště pro maximální pohodlí. Exkluzivní Aqua Rolling Masáž ™ tlačí vodu do zadní části sedadla, výsledkem je energická masáž, která pracuje se svaly na celých zádech. Ať už si prostě chcete jen odpočinout nebo ulevit od bolesti nebo stresu, každá vířivka Passion Spa má celou řadu masážních funkcí, které vám budou vytvářet maximální vodoléčbu.

Čistá voda

PASSION SPAS jsou vybaveny mnohostranným systémem čištění, který pomáhá udržet vodu křišťálově čistou bez nutnosti přidávání další dezinfekce nebo jiné údržby. Filtrační čerpadla čerpají vodu přes speciální filtr, který zajišťuje, že voda se neustále filtruje bez ohledu na to, zda jsou masážní čerpadla v provozu. Voda se dezinfikuje pomocí vysoce účinného ozonového systému (viz. popisek) a dále se čistí UV systémem. Kombinace 100% filtrace, ozonu, hygieny a čištění UV se vytváří systém čištění, který produkuje maximální čistou vodou.

Precizní techniky

Kvalita komponent a precizní zpracování vytvářejí jedny z nejvíce plně vybavených a inovativních vířivek. Akrylové vany jsou vyztuženy vinyl-esterovou pryskyřicí a lamináty, které se používají ručně. Vany jsou vsazeny do odolné syntetické nosné konstrukce s podlahou Everlast, která poskytuje integrální podporu sedadel a strukturální integritu.

 

Nabídka pure collection

Pure collection

Pure colletction

Nabídka signature collection

Signature collection

Signature collection

Nabídka exclusive collection

Exclusive collection

Exclusive collection

Nabídka sport collection

Sport collection

Sport collection